V četrtek, 21. 3. 2019, je na šoli potekalo tekmovanje iz matematike. Udeležilo se ga je 170 učencev od 1. do 9. razreda. V 1. razredu je bronasto priznanje prejelo 13 učencev, v 2. razredu 15, v tretjem 8, v 4. razredu pa 7.  V 5. razredu so priznanje prejeli 4 učenci, Ema Baša in Jakob Feltrin pa se bosta udeležila tudi državnega tekmovanja.

Šestošolci so prejeli pet bronastih priznanj, Beno Poljanec in Tjaš Velikonja pa se bosta udeležila tudi državnega tekmovanja.

Sedmošolci so prejeli dve bronasti priznanji, prav toliko pa tudi osmošolci. Klemen Šuligoj si je na podlagi dobrega rezultata pridobil pravico, da se udeleži državnega tekmovanja.

V devetem razredu je tekmovalo 5 učenk in kar tri so prejele bronasto priznanje. Vse tri, Lara Fortunat, Zala Kacafura Stanič in Sanja Feltrin pa so uvrščene tudi na državno tekmovanje.

Državno tekmovanje iz matematike bo 13. 4. 2019 v Idriji.

Vsem prejemnikom bronastih priznanj čestitamo, vsem tistim, ki se bodo na podlagi odličnih rezultatov udeležili državnega tekmovanja, pa želimo veliko uspeha.

V imenu vseh mentorjev zapisala Nataša Rejc.