Tako kot vsepovsod, je bil tudi na PŠ Dolenja Trebuša mesec december igriv in praznično obarvan. Kaj vse so učenci počeli?

Najprej so svojo šolo odeli v praznično preobleko –  okrasili so okna in postavili smrečico.

Izdelali so res ogroooomno voščilnic in z njimi v sodelovanju z Rdečim križem razveselili vse upokojence v vasi.

Sredi meseca jih je razveselila pošiljka snega, zato so lahko vsakodnevno uživali v zimskih radostih.

Skozi cel mesec jih je obiskoval škratek ter razveseljeval z različnimi ugankami, izzivi, zabavnimi nalogami … Za konec pa jih je presenetil z dopoldanskim škratovskim filmom.

Seveda niti kulture ni manjkalo. Na zadnji dan so si ogledali čudovito kulturno prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti, ki so jo pripravili učenci in učitelji centralne šole ter se udeležili srečanja šol biosfernega območja Julijske Alpe, ki jo je vodil Nik Škrlec.

Polni lepih občutkov in doživetij se tako veselo podajajo na zaslužene novoletne počitnice. Vi pa si lahko TUKAJ ogledate nekaj utrinkov prazničnega dogajanja.

Čisto za konec pa vam želimo prijetne praznike ter veliko lepih, nasmejanih in igrivih dni v novem letu.

Zapisali učiteljici Nives in Ana