Za nadarjene

Program dela z nadarjenimi učenci

Šola bo tudi v letošnjem letu nadaljevala z uresničevanjem Koncepta dela z nadarjenimi učenci, ki izhaja iz nalog, ki jih šoli za delo z nadarjenimi učenci nalaga Zakon o OŠ.

1. triada: Delo z nadarjenimi učenci je predvideno kot notranja diferenciacija ali usmerjanje v interesne dejavnosti v okviru ponudbe šole in zunanjih izvajalcev.
  2. in 3. triada: V lanskem šolskem letu smo od 7. – 9. razreda identificirali nadarjene učence. V letošnjem letu bomo zanje pripravili individualizirane programe. Evidentiranje in identifikacijo pa bomo izvedli za letošnje 7. razrede.

Učitelji so pripravili nabor dejavnosti za nadarjene učence. Vse te dejavnosti bodo mentorji posamezne dejavnosti ponudili tudi drugim učencem. Poleg tega bomo učencem ponudili različne interesne dejavnosti ter dodatni pouk.

MENTOR

DEJAVNOST

RAZRED

ČAS IZVEDBE