Dolenja Trebuša

Nives Gruden – razredničarka 3. in 4. b

Kristina Hvala – gospodinja in čistilka

Urška Nuk – gospodinja in čistilka

UČITELJI, KI ŠE POUČUJEJO NA ŠOLI:

Barbara Testen Ranković – angleščina 2. in 3. b, likovna umetnost 1. in 2. b in podaljšano bivanje

Metka Kavčič Feltrin – angleščina 4. b

PODALJŠANO BIVANJE je organizirano od 11.45 do 15.00. Izvaja ga učiteljica Barbara Testen Ranković.

JUTRANJE VARSTVO VOZAČEV je organizirano v šoli od 7.00 do 8.00. Izvajata ga Nives Gruden (ponedeljek, sreda, petek) in Ana Makovec (torek, četrtek).

DEŽURSTVO med odmorom za malico (8.45 – 9.00) in glavnim odmorom (10.35 – 10.55) izvajata Nives Gruden (ponedeljek, sreda, petek) in Ana Makovec (torek, četrtek).

Za čiščenje vrtca in šole ter kuhinjska opravila skrbita Kristina Hvala in Urška Nuk (kosilo pripelje hišnik s centralne šole).

Za popravila na šoli in razvoz kosil skrbita hišnika Valter Černigoj in Tomo Blaško.

Število učencev po razredih z razredničarkama:

RAZRED FANTJE DEKLETA SKUPAJ RAZREDNIČARKA
1. raz. 2 o    5 Ana Makovec