Dnevi dejavnosti

  1. IN 2. RAZRED PŠ DOLENJA TREBUŠA

 

  VSEBINA DAN VODJA, SPREMLJEVALCI
ND 1. Zdrava prehrana april vodja: Ana Makovec
2. Sajenje in sejanje april vodja: Ana Makovec
3. Lipica in Škocjanske jame junij

vodja: Vlasta Sotenšek

Ana Makovec, Nives Gruden

 

TD

1. Srečanje z gasilci oktober vodja: Ana Makovec
2. Izdelava voščilnic in okraskov za novo leto december vodja: Vojka Kleč
3. Pust oktober vodja: Ana Makovec

 

KD

1. Sprejem prvošolcev in gledališka predstava september vodja: Ana Makovec

2. Priprava na žalno komemoracijo (1 ura)

Priprava na novoletno kulturno  prireditev (2 uri)

Priprava na kulturno prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku (2 uri)

oktober

 

december

 

februar

 

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

3. Film december

vodja: Romana Svetičič

Vojka Kleč, Ana Makovec

4. Srečanje OFS marec

vodja: Nives Gruden

Ana Makovec, Vojka Kleč

 

ŠD

1. Pohod – Tolmin (Kozlov rob, Tolminska korita) september

vodja: Vojka Kleč

Ana Makovec

2. Orientacijski pohod september vodja: Ana Makovec
3. Zimski športni januar vodja: Vojka Kleč
4. Atletski troboj in merjenje za ŠV karton dan april

vodja: Darja Sivec

Vojka Kleč, Ana Makovec

5. Športne igre junij vodja: Ana Makovec

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. RAZRED

 

  VSEBINA DAN VODJA, SPREMLJEVALCI

 

ND

1. Gozd september vodja: Vojka Kleč
2. Orientacija oktober vodja: Vojka Kleč
3. Bled junij

vodja: Vida Vidič

Erika Laharnar

 

TD

1. Tehniška zapuščina – ŠN Ledine oktober

vodja: Vojka Kleč

Erika Laharnar, Vida Vidič

2. Izdelava voščilnic in okraskov za novo leto december

vodja: Vojka Kleč

Ana Makovec

3. Izdelava vetromera in vetrokaza junij vodja: Vojka Kleč

 

KD

1. Sprejem prvošolcev in

gledališka predstava

september

 

vodja: Ana Makovec

2. Žalna komemoracija

(1 uro)

Novoletna kulturna   prireditev, gledališka predstava in dedek Mraz

(2 uri)

Kulturna prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku (3 ure)

november

 

december

 

 

 

februar

 

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

3. Film december

vodja: Romana Svetičič

Vojka Kleč, Ana Makovec

4. Srečanje OFS marec

vodja: Nives Gruden

Vojka Kleč, Ana Makovec

ŠD

 

1. Pohod – Tolmin (Kozlov rob, Tolminska korita) september

vodja: Vojka Kleč

Ana Makovec

2. Orientacijski pohod s tetko Jesenjo september vodja: Ana Makovec
3. Zimski športni dan januar

vodja: Vojka Kleč

Ana Makovec

4. Atletski troboj in merjenje za ŠV karton april

vodja: Darja Sivec

Vojka Kleč, Ana Makovec

5. Športne igre junij

vodja: Ana Makovec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. RAZRED

 

  VSEBINA DAN VODJA, SPREMLJEVALCI

 

ND

1. Gozd september vodja: Vojka Kleč
2. Raziskovanje potoka Gačnik – ŠN  junij

vodja:  Andrejka Šulin

Vojka Kleč

3. Geografska in topografska orientacija – ŠN junij

vodja:  Andrejka Šulin

Vojka Kleč

 

TD

1. Izdelava voščilnic in okraskov za novo leto december

vodja: Vojka Kleč

Ana Makovec

2. Izdelava vozička marec vodja: Vojka Kleč
3. Srečanje OFS marec

vodja: Nives Gruden

Vojka Kleč, Ana Makovec

4. Izdelava žlikrofov – klekljanje junij

vodja:  Andrejka Šulin

Vojka Kleč

 

KD

1. Sprejem prvošolcev in

gledališka predstava

september

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

2. Žalna komemoracija (1 ura)

Novoletna kulturna       prireditev, gledališka predstava in dedek Mraz

(2 uri)

Kulturna prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku (2 uri)

november

 

december

 

 

 

februar

 

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

vodja: Ana Makovec

Vojka Kleč

3. Film december

vodja: Romana Svetičič

Vojka Kleč, Ana Makovec

ŠD

 

1. Pohod – Tolmin (Kozlov rob, Tolminska korita) september

vodja: Vojka Kleč

Ana Makovec

2. Zimski športni dan januar

vodja: Vojka Kleč

Ana Makovec

3. Atletski troboj in merjenje za ŠV karton april

vodja: Darja Sivec

Vojka Kleč, Ana Makovec

4. Izletništvo, pohodništvo, gorništvo – ŠN junij

vodja:  Andrejka Šulin

Vojka Kleč

5. Lokostrelstvo in plezanje – ŠN junij

vodja:  Andrejka Šulin

Vojka Kleč